Наприкінці лютого на Вас чекає три дні практики з Б’янкою Олів’єра (BiancaYoga) – вчитель Аштанга Йоги, що народилася в Бразилії та проживає в Польщі. Її основними вчителями є Шарат Джойс і його мати Сарасваті.

Б’янка вперше познайомилася з йогою у віці 18 років і відчула глибокий зв’язок тіла та душі. Вона вважає, що насіння йоги, яке було закладено в її серце в ранньому віці, з часом почало зростати. Б’янка займалася професійно танцями та в певний момент свого життя вирішила глибше почати вивчати йогу. Вирішивши поглибити свою практику вона завершила 200-годинну підготовку вчителів у Neighborhood Yoga (зареєстрована школа Yoga Alliance) у Буні, штат Північна Кароліна, США. Під час цього тренінгу для неї відкрився метод Аштанга йоги, який став частиною її буття та щоденної практики.

Б’янка практикує Аштанга йогу, якої навчав Шрі К. Паттабхі Джойс, зараз онук Шарат Джойс і його мати Сарасваті. Шарат та Сарасваті є основними учителями Бьянки в Індії. На заході вона практикувала під керівництвом різних авторизованих та сертифікованих учителів Аштанга йоги. Її стиль навчання дуже творчий і на нього впливає її досвід та особиста практика. Вважаючи, що вона є вічним студентом йоги, її радість полягає в тому – щоб ділитися всіма перевагами, які ця практика може принести людям на килимку і поза ним. BiancaYoga проводить уроки та семінари по всьому світу.

BiancaYoga практикує Аштанга йогу з 2012 року. На той час проживала в США, де Шарат Джойс перебував зі своїм турне по Америці, там вперше був її Лед клас. На жаль, в тому місті де вона проживала не було йога шали, тому вона почала подорожувати та відвідувати різні інтенсиви та заняття у сертифікованих викладачів Аштанга йоги. Відвідала декілька інтенсивів та воркшопів Кіно МакГрегор та її чоловіка Тіма Фельдмана, також практикувала у Тіма Міллера та Едді Штерна, Dany Sa із Бразилії, Девіда Робсона із Канади і нещодавно була на інтенсиві Говінди Кая. Двічі навчалася в Інситуті Аштанга йоги у Майсорі під керівництвом Сарасваті Джойс, кожного разу по три місяці, і вже цього року отримала запрошення від Сарасваті бути її асистентом під час навчання інших студентів, проте цього разу змушена була відмовити, оскільки Б’янка нещодавно народила маленьку донечку, та подорожує разом з нею, і не мала можливості залишати її саму.

Отже, трошки про програму, яка на Вас чекає:

23.02 07:00 Майсор клас

24.02 08:00 Майсор клас

24.02 13:00 Воркшоп “Сильний та Гнучкий”

25.02 08:00 Майсор клас + йогічні посиденькі у форматі питання-відповіді

“Strong and Bendy/Сильний та Гнучкий” – теорія та практика для розвитку сили та рухомості суглобів. Це буде два майстеркласи в одному. В першій частині ми будемо працювати глибше над поєднанням сили верхньої частини тіла: руки, плечі та кор, та експерементувати з такими асанами, як бакасана і бхуджапідасана. У другій частині підготуємо тіло для поглиблення прогинів у безпечному варіанті. Будуть також пранаяма та релаксація.

Вартість:
1000 грн всі класи (Воркшоп + три майсор класи) рання пташка (по 22.01), 
1200 грн всі класи з 23.01, 
1400 всі класи з 19.02
 
450 грн – Воркшоп рання пташка по 22.01
500 грн – Воркшоп з 23.01
600 грн – Воркшоп з 19.02
 
220 грн – один Майсор рання пташка по 22.01
250 грн – один Майсор з 23.01
300 грн – один Майсор з 19.02
Для участі реєструйтеся за формою нижче та оплачуєте на карту ПриватБанку: 5168 7423 5633 1342 (Таран Оксана) або готівкою за адресою: Львів, вул. Брюлова 9, кв. 3 (другий поверх), код на вхідних дверях 23.
При відмові відвідування семінару внесені кошти можуть бути повернуті в наступному порядку: за два тижня до події – мінус 10% від сплаченої суми, за тиждень до події – мінус 30% від сплаченої суми.

Реєстрація на інтенсив з Bianca Oliveira