Маємо для Вас прекрасну новину!
21-25 грудня вперше в Україну з семінаром приїде Dmitry Baryshnikov (Authorized Level 2). Авторизований викладач Аштанга Йоги в традиції Шрі К. Паттабхі Джойса з правом викладання першої та другої серії.

Тепер для Вас 5 днів повного занурення в Аштанга йогу з авторизованим викладачем другого рівня! Цей семінар буде корисний усім хто цікавиться Аштанга Йогою.

Займається йогою з 1999 року. З 2007 року навчається у Шарата Джойса в Shri K. Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute (KPJAYI) [Mysore, India]. Влітку 2012 і 2014 року пройшов двомісячний поглиблений спец. курс для авторизованих викладачів Аштанга Йоги з Шаратом в Майсорі. Влітку 2018 року отримав другий рівень авторизації від Шарата Р. Джойса.

Більше 10 років веде щоденну Майсор-програму, відкриту для всіх рівнів практикуючих!

Ми надзвичайно раді цій події!

До вашої уваги програма:

1 день 21.12 (п’ятниця)
Вечір 16:00 – Майсор
Після Майсору 19:30 – Вступна лекція: основні терміни семінару

2 день 22.12 (субота)
Ранок 6:30 – Майсор
День 11:30 – Практикум «Елементи Пранаями»

3 день 23.12 (неділя)
Ранок 6:30 – Майсор
День 11:30 – Практикум «Елементи Асани»

4 день 24.12 (понеділок)
Ранок 6:30 – Майсор
Вечір 18:00 – Конференція та відповіді на питання. Чаювання.

5 день 25.12 (вівторок)
Ранок 6:30 – Майсор

1. Елементи Пранаями
По-грецьки «пневма» – дихання або дух. Ще в давнину знали механізми, що приводяться в рух нагрітим або стислим повітрям. Але наше тіло – найдавніша і складно влаштована пневматична машина, для налагодження якої існує йога та інші духовні методи. У йозі за допомогою тапасу, або вогню, ми нагріваємо і стискаємо внутрішні вітри, вайю, а вже вони проявляються через роботу м’язів на рух тіла. Ці класи познайомлять вас з базовим набором термінів пранаями та дадуть вам нові дієві ідеї про звичні форми.

2. Елементи Асани
На семінарі ми розглянемо простий, але потужний метод дослідження асан, заснований на чітких патернах дихання і руху, які пронизують всю систему аштанга йоги. Ці патерни звуться прана і апана, або висхідне і спадне дихання, і на вибудовування можна дивитися, як на постійний пошук балансу між ними. Ми досліджуємо рух цих двох протилежних патернів в тому вигляді, в якому вони представлені в нашому тілі. Ми навчимося розпізнавати їх і інтегрувати в свою практику на прикладі виконання деяких ключових поз нашої послідовності. В процесі цього ми ще раз відкриємо для себе важливість дихання, як головної осі вибудовування, що приносить несподівану глибину і потужність у звичні пози.

 

Реєстрація на семінар з Дмитром Баришніковим

Вільних місць вже немає, всі дійсно мотивовані забронювали їх.