Друзі, на початку травня, вперше до Львова прилітає Ksenia Zhorova – викладач Аштанга йоги Authorized Level 1 з Санкт-Петербургу!

Тільки 3 дні повного занурення в Аштанга йогу з авторизованим викладачем міжнародного рівня! Скористайтеся цією можливістю, щоб познайомитися, відчути та значно покращити свою особисту практику Аштанга йоги.

“З 2012 року навчаюся в Інституті Аштанга Йоги (KPJAYI) м. Майсор, Індія під керівництвом хранителя традиції Шарата Р. Джойс.

У 2005 році, в Єкатеринбурзі, коли я вирішила почати займатися йогою, не було спеціалізованих йога-клубів. І я вирішила піти займатися в найближчий фітнес-клуб. Через 2 роки занять йогою і всіма супутніми послугами цього центру, я подала заявку в «Уральський навчально-курсовий центр аеробіки та фітнесу» на навчання за напрямами «базова аеробіка» і «фітнес-йога». Після успішного складання іспитів, зарекомендувавши себе, як кращий студент курсу, я почала викладати в фітнес-центрі при цьому ж навчальному закладі. Крім йоги і базової аеробіки мене цікавили взагалі всі напрямки фітнесу і я стала тренером-універсалом, включаючи роботу в тренажерному залі. Але я швидко розчарувалася в фітнесі та з 2010 року зосередила всю свою увагу тільки на викладанні йоги.

Припинила співпрацю з фітнес-центрами, пройшла навчання та стала сертифікованим викладачем «Міжнародного йога Альянсу» за методикою «Йога 108» під керівництвом Михайла Баранова та Іллі Журавльова. На цьому ж курсі на класах Марії Воробйової (авторизований викладач KPJAYI) познайомилася з системою Аштанга Йоги і почала займатися і вивчати цю систему вдома самостійно.

У 2012 році після першої поїздки в Shri K. Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute (KPJAYI) (Аштанга Йога Інститут Шрі К. Паттабхі Джойса Індія, м. Майсор) всю свою увагу направила на вивчення методу Аштанга йоги. У 2015 році відкрила самостійну Майсор-програму в Єкатеринбурзі, почала навчання асистентів. Заснувала «Аштанга Йога Шала Урал» з найбільшою Майсор-програмою на Уралі. У школі зараз працюють 3 асистенти.

У січні 2017 року після 5 річного навчання в KPJAYI м. Майсор (Індія) отримала авторизацію Level 1 з рук хранителя традиції Шарата Р.Джойса. У 2017 році переїхала в Санкт-Петербург і відкрила самостійну Майсор-програму в новому просторі Бертгольд Центру. Крім регулярних класів постійно проводжу майстер-класи, семінари та спеціалізовані методичні курси в Росії та за кордоном. ” Ксенія Жорова

Програма, яка на Вас чекає на початку травня:
1 травня
08:30 Лед клас
13:00 “Коректна та безпечна робота з лотосом. Питання та відповіді”
2 травня
07:00 Майсор клас
19:00 “Аштанга йога на килимку та за його межами”
3 травня 
07:00 Майсор клас

вартість буде такою:
1600 грн всі класи рання пташка (по 01.04), 
1700 грн всі класи з 02.04, 
1850 грн всі класи з 27.04

370 грн – будь-який один клас рання пташка по 01.04 
400 грн – будь-який один клас з 02.04 
420 грн – будь-який один клас з 27.04

Для участі реєструйтеся за формою нижче та оплачуєте на карту ПриватБанку: 5168 7423 5633 1342 (Таран Оксана) або готівкою за адресою: Львів, вул. Брюлова 9, кв. 3 (другий поверх), код на вхідних дверях 23.
При відмові відвідування семінару внесені кошти можуть бути повернуті в наступному порядку: за два тижня до події – мінус 10% від сплаченої суми, за тиждень до події – мінус 30% від сплаченої суми.

 

Реєстрація на інтенсив з Ксенією Жоровою