Теоретично-практичний семінар «Введення в Аштанга Йогу» – дводенний семінар, присвячений знайомству з практикою Аштанга йоги. Він буде корисний і цікавий як тим, хто не займався Аштанга йогою, так і тим, хто вже має досвід практики і хоче дізнатися більше.

Аштанга Йога – це одна з найпотужніших та ефективних на сьогоднішній день традиційних систем хатха-йоги, хранителем традиції в даний час є Шарат Р. Джойс, який і очолює Інститут Аштанга Йоги (KPJAYI) в м.Майсор (Індія), заснованим його дідом – Шрі К. Паттабхі Джойсом, який був найближчим учнем Шрі Тірумалая Крішнамачарьї.

Заняття буде включати теоретичну і практичну частини, які допоможуть вам розібратися з базовими принципами Аштанга йоги, дізнатися більше про практику асан та віньяс, а також про особливості цієї системи.

Для кого цей семінар:

для тих, хто ніколи не займався йогою і нарешті готовий розпочати
для тих, хто практикував інші стилі та не знайомий Аштанга йогою;
для тих, хто почав займатися Аштангою, але не розібрався в ключових моментах і боїться прийти на майсор-класи.
для тих хто практикує Аштанга йогу і ще не проходив цей вивідний курс

Програма:

День 1
Трістана. Дихання уджаї. Відбудова дихання. Теорія і практика. Що таке бандхи? Які бувають бандхи. Що таке дрішті, види дрішті.
Поради щодо практики: коли варто практикувати, скільки днів, як дійти до 6 денної практики, повний місяць, новий місяць, дні відпочинку. Що таке Лед клас, що таке Майсор клас, як їх комбінувати.
Сурія Намаскар А і Б, як фундамент практики.

День 2

Асани стоячи. Розбір правил виконання та техніка безпеки.
Що таке віньяса, типи переходів
Як формується самостійна практика, правила послідовності.
Завершальні асани. Розбір техніки виконання.

Проводити ці лекційно-теоретичні та практичні заняття будуть Оксана Таран і Тарас Дмитрів. Викладачі студії Аштанга йога Львів, що вже роками практикують лише Аштанга йогу та ведуть заняття лише у цьому стилі. Поділяться з вами своїм досвідом та знаннями і допоможуть вам з легкістю розпочати ваш шлях у йозі.

Що необхідно з собою мати:
одяг для заняття
килимок для йоги – по бажанню, у студії є килимки для загального користування
ручку, зошит для записів

Час проведення:
Cубота 11:00 тривалість 2,5-3 години
Неділя 11:00 тривалість 2,5-3 години

Вартість:

600 грн за два дні

350 грн за один день

Для участі реєструйтеся за формою нижче та оплачуєте на карту ПриватБанку: 5168 7423 5633 1342 (Таран Оксана) або готівкою за адресою: Львів, вул. Брюлова 9, кв. 3 (другий поверх), код на вхідних дверях 23.

Реєстрація на семінар з Введення в Аштанага Йогу