Оксана Таран

Викладач

Таран Оксана – викладач йоги з широким досвідом особистої практики та викладання, ідейний натхненник та керівник проекту «ДімЙога». Співзасновник проекту та студії AYL, йога фотограф www.oksanataran.com, надихає та мотивує в відео блозі на YouTube та співрозробник мобільних додатків для йоги та розвантаження, які переглянути можна ось тут

Особиста практика: понад 13 років.

Стаж викладання йоги: понад 5 років.

Серед різноманіття напрямків, які вивчала та практикувала Оксана, варто відзначити наступні: Аштанга йога, Хатха-йога, Йога 23, YogaFit, Кундаліні йога, Девдан йога, Акро йога, Атманада йога.

У серпні 2014 році пройшла навчання у відповідності із стандартами Yoga Alliance UK RYS200 (200 годин) та успішно склала іспит на викладача міжнародного рівня.

У грудні 2014 року успішно пройшла практичний курс тайського масажу.

2014-2015 році онлайн навчання на серії семінарів у студії А. Сідерського.

У квітні 2015 року була учасницею дводенного інтенсиву з Акро йоги, зосередженому на вивченні побудови базових фігур.

У серпні 2015 була учасницею навчального семінару з 1-ї серії Аштанга йоги (Primary Series) під керівництвом авторизованого викладача Аштанга йоги — Олени Наассан.

У серпні 2015 року успішно пройшла 100 годинний інтенсив на тему «Йога і медицина» згідно стандартів Yoga Alliance UK RYT.

У листопаді 2015 року одержала Сертифікат про проходження тренінгу Базовий тайський масаж (12 годин).

У листопаді 2015 року одержала Сертифікат про проходження тренінгу Тайський масаж стоп (рефлексологія) (6 годин)

З 2015-2017 навчалася Аштанга йоги під керівництвом Олени Наассан – авторизованого викладача.

У червні 2017 року відвідала семиденний інтенсив у Санкт-Петербурзі з Дмитром Баришніковим.

У вересні 2017 року триденний семінар із Ксенією Жоровою в Києві.

З 2017 року розпочала своє навчання в Інституті Аштанга йоги у Майсорі під керівництвом Сарасваті Джойс.

У 2018 році відвідала інтенсиви Біянки Олів’єра з Бразилії та Маші Шалімової у Мінську.

Жовтень 2018 – триденний семінар з Марією Шалімовою.

Грудень 2018 – п’ятиденний інтенсив у Львові з Дмитрієм Баришніковим

Січень – лютий 2019 – навчання в Інституті Аштанга йоги у Майсорі під керівництвом Гуруджи Шарата Джойса.

За 2019 рік навчалася та практикувала під керівництвом Марії Шалімової, Матеуша Дерека (Познань, Польща), Петрі Райсяніна (Фінляндія) та Бунчу Танті.

Ось що каже про свою практику сама Оксана:

«Практикую йогу вже 13 років, з яких останні чотири роки займаюсь викладацькою діяльністю. Шлях був довгим та тернистим, оскільки з дитинства більше захоплювалася музикою, малюванням тому спосіб життя був не надто рухливим, що потім сильно відчулось під час занять йогою. Проте, я настільки захопилася та перейнялася роботою з тілом, що в перший рік занять не пропустила жодного. Потім почала помічати, як змінюється мій характер, тіло та бачення життя. І усі ці зміни мені подобалися. По сьогоднішній день я практикую, змінююсь та вивчаю себе, фізіологію людини, взаємозв’язок усіх систем у ній.

Нещодавно доля звела мене із Аштанга йогою. Оглядаючись назад, розумію, що це була не просто зустріч. Ця був поворотній момент у моєму житті – я знайшла практику, яка постійно надихає мене і допомагає долати складні виклики життя.

Тепер у моїй особистій практиці залишалась лише Аштанга, яку я уже більше двох років систематично практикую. Я і надалі планую розвиватись у цьому напрямку, бо практика Аштанги близька мені за духом та філософією.

Активно займаюся разом з нашою командою популяризацією Аштанга йоги у Львові та Україні. Проводжу презентаційні заняття та виступи на йога фестивалях.

Я переконана, що кожна людима повинна знайти свою практику і свого учителя та натхненника. Щойно це відбудеться, усе навколо вас почне змінюватися.