Шарат Джойс. Утримуйте зовнішній світ від перешкод на вашому духовному шляху

Шарат Джойс. Утримуйте зовнішній світ від перешкод на вашому духовному шляху

Пошук справжнього йогічного життя означає відвернення щоденного відволікання і фокус на внутрішньому шляху до себе.

Хоча б якими наші наміри та зусилля не були, ніхто не може контролювати все, що відбувається у нашому житті. Тим не менш, занадто часто ми дозволяємо подразникам та іншим ситуаціям, що виходять з-під нашого контролю, впливати на нас, наче б ми могли зробити якось інакше, щоб створити інший результат. Ми думаємо забагато про наші бажання чогось більшого або стаємо тривожними через особисту трагедію чи втрату. Ми створюємо коло страждання і воно залишається з нами, навіть коли ми отримаємо те, що хочемо, або знаходимось у безпеці від неприємностей.
У суспільстві ми бачимо однакові проблеми: багато людей напружені настільки, що не можуть насолоджуватись цим життям. Натомість, життя для них – страждання. Вони не знають, як бути спокійними і тому роблять і себе, і інших нещасними.

read more
Шарат Джойс про те, як місцеві шали пропонують значно більше, ніж тренування

Шарат Джойс про те, як місцеві шали пропонують значно більше, ніж тренування

Шала, до якої ви регулярно навідуєтесь, – це не просто місце для практики асан. Ось як належність до однієї студії може допомогти вам удосконалити всі сфери життя.

Дуже важливо мати зв’язок з місцевою йога шалою. По-перше, шала мотивує вас. Ви бачите інших практикуючих і вам самим хочеться стрибнути на килимок. Коли студенти практикують вдома, особливо початківці, легко відволіктися. Але у шалі вчитель створив простір для практики з певною енергією. Він або вона веде студента, і так розпочинаються цінні відносини між учнем і вчителем.

read more
Тапас: киньте собі виклик!

Тапас: киньте собі виклик!

Тапас (Tapas) – це одна з п’яти ніям, що разом утворюють другий ступінь Аштанга йоги згідно Йога Сутр Патанжалі. Дослівно “тапас” означає “пекти” або “палати”. В йозі ж це поняття вживається для позначення “палаючого бажання” розвиватись на шляху йоги. Це поняття стосується і виховання у собі самодисципліни та внутрішньої сили, щоб з допомогою сили волі робити те, що необхідно для здійснення змін, які стимулюватимуть наш особистий розвиток.

read more

Маленькі секрети відео-мотивації

Щомісяця робимо з Максом відео своєї практики. Ось моя практика з відпочинку у Янтрах 🙂 Отак в перших числах кожного місяця, незалежно де ми є, знімаємо свою звичну ранкову практику. Для чого це все? 😉 Це вироблена численними експериментами звичка, яка...

read more

Хезер Прауд

У віці тринадцяти років Хезер Прауд перенесла травму хребта в результаті нещасного випадку під час пірнання і залишилася паралізованою. Вона зустріла Гуруджі в 1981 році на Мауї і потім переїхала в Майсор для навчання у нього. На даний момент Хезер організовує центр йоги та інших терапевтичних методів для людей з важкою формою інвалідності.

read more

Як продовжувати свою практику йоги, коли ти на відпочинку або подорожуєш?

Теплі дні попереду і це спонукає не сидіти вдома, а все частіше відкривати для себе нові місця та нові країни. Пишу про те, як мудро вплести йогу у літній ритм життя, бо все ж так не хочеться втратити це відчуття легкості, заради якого вже пройдений шлях...

read more