Секрети правильного харчування для тих хто практикує Йогу.

17 липня 19:00

“Як я маю харчуватися?” є одним з найпопулярнішим питань серед йога студентів. Практика відбудовує пошкоджений зв’язок між тілом, розумом та внутрішнім Я, і як наслідок ми починаємо помічати різноманітні сигнали на які раніше не звертали уваги. Наприклад зміни у смаках, перепади апетиту, стрибки ваги, різке відчуття втоми і т.д. Гадаємо, вам відомо зі свого досвіду, наскільки важко зрозуміти що це все означає і як треба діяти. Зрозуміти та відповісти на подібні запити тіла та/або розуму є предметом щоденних досліджень Svitlana Karamshuk, результатами яких вона з радістю поділюся з вами. Ми поговоримо про прості методи які дозволять вам віднайти баланс та відчути себе комфортно у власній шкірі. Разом ми обговоримо деякі принципи йога харчування які перевірено працюють на Світлані особисто та інших йога студентах та розберемося що ймовірно підходить саме вашій практиці та статурі. Це все звісно за духмяним чаєм зі смаколиками. Звучить цікаво? Тоді до зустрічі у студії!

Участь можуть приймати усі бажаючі йоги, (але попередньо ЗАРЕЄСТОРОВАНІ у нас на сайті) і ті, які тільки планують розпочати свою практику йоги.

Вартість: ця зустрііч-знайомство відбудеться по системі donation (добровільна пожертва) тобто вартість буде складати стільки, на скільки у вас є можливість.

Світлана Карамшук – науковець, кандидат хімічних наук та сертифікований дієтолог. Практикує традиційну аштанга йогу під керівництвом свого вчителя у Лондоні (Великобританія) та гуру Шарата Джойса у Майсорі (Індія).

Світлана відвідала свій перший йога клас у 2010 і відтоді яким би мінливим не було життя вона завжди поверталася на мат. Коли вона закінчувала аспірантуру, почуття страху і невпевненості в своєму майбутньому повністю захопили її і не полишали ні на хвилину. З цим треба було терміново щось робити. Так у січні 2015 року Світлана опинилася на Аштанга лед класі. Хоч вона і чула про “атлетичність” аштанги, такого фантастично виснажливого заняття вона не очікувала. Але коли воно нарешті закінчилося, виявилося що думки які не давали спокою довгий час не просто вгамувалися а повністю щезли з її голови, залишивши по собі почуття пянкої свободи і якогось глибинного спокою. Декілька місяців потому Світлана повністю перейшла на класичну 6ти денну аштанга йога практику а через півроку почала асистувати під час майсорів своєму вчителю (KPJAYI authorized level2) у Лондоні з якою практикує і зараз. Крім того вона відвідувала тренінги таких відомих вчителів як Девід Кейл (анатомія йоги) Манжу Джойс (тренінг вчителів) і у 2017 здійснила свою мрію і почала навчання у KPJAYI у Майсорі (Індія) під керівництвом гуру Шарата Джойса. 

За професією Світлана хімік та спеціаліст з питань здорового харчування. Вона навчалася в Україні, Італії, Великобританії та Індії, проходила онлайн курси у ведучих дієтологічних інститутах світу (Ваганенген (Нідерланди) та Стенфорд (США). Також вона є лідером благодійної організації FoodCycle девізом якої є те що у світі не мають співіснувати голод і змарновані продукти харчування.

Наразі всі діяльність Світлани спрямована на поглиблення особистої практики, навчання аштанга йоги, благодійність та просвітництво. Вона проводить семінари і практичні заняття по різним аспектам харчування та здорового стилю життя та веде свій блог.

Реєстрація на подію